Zobacz jak zmieni się Twoje samopoczucie i jakie efekty możesz osiągnąć współpracując ze mną! 🙂

Samoocena
Energia
Radość
Zdrowie

REKOMENDACJE MOICH PODOPIECZNYCH

Opinię dotyczącą współpracy możesz zostawić logując się przez Facebooka lub korzystając z ramki poniżej.
Dziękuję, za każdą rekomendacje. To one napędzają mnie do działania! 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agata
Agata

Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym współpracę z Sylwią. Już po pierwszym treningu wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistką. A mam porównanie, gdyż wcześniej miałam ułożony trening przez inną osobe, co było stratą czasu i pieniędzy. Wszystkie ćwiczenia są dobierane bardzo indywidualnie. Dodatkowy plus, za to, że w razie każdej wątpliwości można się zawsze poradzić 🙂

Jakub
Jakub

Współpracuję z Sylwią od ponad pół roku. Jako, że mam siedzący tryb pracy (czym charakteryzuje się praca twórcza), głównie przy komputerze, w wieku 27 lat miałem dolegliwości człowieka, mogę powiedzieć, po 60-tce. Sylwia podeszła do zadania profesjonalnie, nie zaniedbując mnie na żadnym kroku. Dzięki jej pracy, nie tylko wróciłem do dawnej wydolności psychofizycznej, ale: mam więcej energii, mam motywację do działania (bo wiem, że jeżeli przestanę ćwiczyć wracam do starej, bolesnej rzeczywistości), rozwijam się, poznając wysiłek fizyczny jako coś nie tylko przyjemnego, ale i dającego satysfakcję (do czasu rozpoczęcia pracy z Sylwią nie lubiłem treningu, poza rzadkimi sesjami cradio). Mądre… Czytaj więcej »

AGA
AGA

Sylwia to Bardzo Dobry trener personalny po pierwsze słucha uważnie jakie są twoje potrzeby co chcesz osiągnąć we współpracy z nią. Czas pracy dostosowuje do twojego rozkładu dnia. Ja rozpoczęłam współpracę z Sylwią od opcji najszerszej więc nie tylko ćwiczenia ale i dieta. Pod tym kontem wszytko dopasowała do mnie personalnie cały czas uważnie mnie słuchając.Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z tego że pracuje z Sylwią, która umie mnie zdopingować do pracy, wskazać proste rozwiązania w momentach kiedy mi się wydaje że się nie da czegoś wykonać lub zaplanować.Jest wymagająca ale dzięki temu nabrałam pewności siebie, przestałam się bać… Czytaj więcej »

Agata
Agata

Zdecydowanie polecam. Po ciężkiej chorobie pomaga mi odzyskać formę, potrafi dobrać fajne ćwiczenia nawet w sytuacjach nietypowych – ograniczeń wywołanych chorobą. Mimo że ćwiczę dopiero miesiąc, już widzę efekty mimo długiej przerwy w aktywności. No i ta pozytywna energia 🙂

Ola
Ola

Polecam ćwiczenia z Sylwia, zaraża pozytywną energią i chęcią do walki o siebie. Na pewno nie będzie to zmarnowany czas

Sandra
Sandra

Ćwiczę z Sylwią już dobre kilka miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto ma motywację w sobie do działania i zmiany, oraz tym którym tej motywacji brakuje, Sylwia jest osobą która Ci tej motywacji dostarczy na pewno!.
Każdy plan treningowy jest dopasowany pod daną osobę , a zawarte w nim ćwiczenia powodują dobre samopoczucie które jest tak ważne w drodze i walce o swój cel !

Jeżeli chcecie zawalczyć o siebie lub po prostu być aktywne, to pod okiem Sylwi z pewnością będziecie mogły stworzyć idealny plan na osiągnięcie sukcesu.

Polecam Sandra 🙂

Aleksandra
Aleksandra

Sylwia to osoba która z pewnością zmotywuje Cię do walki. Ma bardzo dużą wiedzę którą chętnie się dzieli. Trening dobiera do naszych możliwość oraz nieustannie wspiera w chwilach zwątpienia. Pomogła mi zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę oraz zmienić swój tryb życia na zdrowy. Trening z Sylwią to czysta przyjemność. Polecam wszystkim !

Ewelina
Ewelina

Trenuję z Sylwią 4 miesiące. Przez ten czas Sylwia pomogła mi zarówno pod względem wagi (schudłam 11 kg przy niedoczynności tarczycy, która też z jej pomocą została zdiagnozowana), kondycji jak i ogólnego wyglądu sylwetki. Pokazała mi że można schudnąć, nie odmawiając sobie wszystkiego a tym samym zmienić swój tryb życia na zdrowy. Przede wszystkim ma ogromną wiedzę na temat zdrowia, zdrowego żywienia oraz aktywnego trybu życia. Treningi z nią są urozmaicone (cały czas uczę się czegoś nowego!), a z każdego wychodzę zalana potem i szczęśliwa że dałam radę 🙂 Polecam z całego serducha!

Barbara
Barbara

Jeśli szukasz osoby, która zmotywuje Cię do działania i da przysłowiowego „kopniaka w cztery litery” to bardzo dobrze trafiłeś. Dzięki treningom z Sylwią nauczyłam się pracować nad swoim ciałem, otrzymałam wiedzę dostosowaną do mojego trybu życia a przede wszystkim zgubiłam zbędne kilogramy. Każdy trening u Sylwii to przede wszystkim uśmiech i zabawa przeplatana walką o umięśnioną sylwetkę. Każdy i każda z nas ma inne cele, a Sylwia potrafi dostosować trening zarówno do możliwości naszego ciała, jak i do naszej osobowości. Oprócz trenera otrzymujesz również przyjaciela w trudnych chwilach gdy łapiesz się za lody Bosko 🙂 Zachęcam serdecznie do współpracy z… Czytaj więcej »

Magdalena
Magdalena

Szukacie najlepszego trenera w Lublinie ? Sylwia zdecydowanie jest tą osoba. Profesjonalne a zarazem indywidualne i ludzkie podejście do podopiecznego jest jej największa zaletą. Uczy, motywuje oraz daje pozytywnego kopa energii. Wchodząc na sale treningową, jej uwaga skupiona jest wyłącznie na Tobie, a nawet i poza nią interesuje się twoim stanem zdrowia jak i psychicznym. Nawet nie wiecie jak wielkie moje zdziwienie było kiedy dzień po pierwszym treningu dostałam wiadomość z zapytaniem jak się czuje. Rozpoczynając treningi z Sylwią, całe moje nastawienie do ćwiczeń zmieniło się diametralnie. Po każdym treningu wychodzi się z siłowni radosnym i chętnym do dalszych zmian… Czytaj więcej »

Gabriela
Gabriela

Ćwiczę pod okiem Sylwii od kilku miesięcy i jestem zadowolona z naszej współpracy. 😀 Jest świetną trenerką, zawsze w stu procentach przygotowaną do treningu. Widzę że jest mocno zaangażowana w swoją pracę i wiem że posiada profesjonalną wiedzę w zakresie diety i ćwiczeń. Zawsze oferuje mi swoje zainteresowanie i wsparcie. Dzięki układanym przez nią planom treningowym polubiłam chodzenie na siłownię i widzę efekty własnej pracy, czuję się zdrowsza i cieszę się że moje życie zmienia się na lepsze 🙂 Polecam wszystkim!

0 0 votes
Article Rating